Экзамены - 2021

Горячая линия

ПО ВОПРОСАМ ОРГАНИЗОВАННОГО ЗАВЕРШЕНИЯ УЧЕБНОГО ГОДА, ОРГАНИЗАЦИИ И ПРОВЕДЕНИЯ ВЫПУСКНЫХ ЭКЗАМЕНОВ И ИТОГОВОЙ АТТЕСТАЦИИ

Главное  управление по образованию  Минского областного исполнительного комитета

8 (017) 500 42 26

 

Управление по образованию, спорту и туризму Несвижского районного исполнительного комитета

8 (01770) 5 16 04

 

Государственное учреждение образования «Ланский учебно-педагогический комплекс детский сад - средняя школа»

8 (01770) 31143

свернуть

Расклад выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2020/2021 навучальным годзе

Дата

Пачатак экзамену

Прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

2 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме  (дыктант)

12

4 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме 

12

8 чэрвеня

9.00

руская мова

у пісьмовай форме  (дыктант)

12

свернуть

Расклад выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на III ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2020/2021 навучальным годзе

Дата

Пачатак экзамену

Прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

1 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме 

12

3 чэрвеня

9.00

гісторыя Беларусі

у вуснай форме

12

5 чэрвеня

9.00

нямецкая мова

у вуснай форме

12

7 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме  (пераказ)

12

свернуть

Склад экзаменацыйных камісій для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2020/2021 навучальным годзе

Дата

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

пасада

П.І.І.

2 чэрвеня

бела-руская мова

старшыня

Чыжык А.М.

намеснік дырэктара

нямецкая мова

вышэйшая

члены камісіі:

Ігнатчык Л.Т.

настаўнік

нямецкая мова, беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Гуль Ж.М.

настаўнік

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

вышэйшая

4

чэрвеня

матэма-тыка

старшыня

Чыжык А.М.

намеснік дырэктара

нямецкая мова

вышэйшая

члены камісіі:

Жук С.У.

настаўнік

матэматыка

першая

Мохарт М.К.

настаўнік

ДУА “Салтанаўш-чынскі НПК д/с-СШ”

матэматыка

вышэйшая

8

чэрвеня

руская мова

старшыня

Чыжык А.М.

намеснік дырэктара

нямецкая мова

вышэйшая

члены камісіі:

Леванчук А.У.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Гуль Ж.М.

настаўнік

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

вышэйшая

свернуть

Склад экзаменацыйных камісій для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на III ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2020/2021 навучальным годзе

Дата

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

пасада

П.І.І.

1 чэрвеня

матэма-тыка

старшыня

Цвірка М.Ф.

дырэктар

педагогіка і методыка пачатковай адукацыі

першая

члены камісіі:

Жук С.У.

настаўнік

Матэматыка

першая

Мохарт М.К.

настаўнік

ДУА “Салтанаўш-чынскі НПК д/с-СШ”

матэматыка

вышэйшая

Быкадорава Ж.А.

настаўнік

ДУА “Салтанаўш-чынскі НПК д/с-СШ”

матэматыка

вышэйшая

3 чэрвеня

гісторыя Беларусі

старшыня

Цвірка М.Ф.

дырэктар

педагогіка і методыка пачатковай адукацыі

першая

члены камісіі:

 

Мякіш У.У.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

Белевіч Т.А.

настаўнік

ДУА “СШ № 3 г.Нясвіжа”

гісторыя

вышэйшая

Балтуцкая Г.В.

настаўнік

ДУА “Затур’янскі НПК д/с-СШ”

гісторыя

вышэйшая

5 чэрвеня

нямецкая мова

старшыня

Цвірка М.Ф.

дырэктар

педагогіка і методыка пачатковай адукацыі

першая

члены камісіі:

Чыжык А.М.

настаўнік

нямецкая мова

вышэйшая

 

Ігнатчык Л.Т.

настаўнік

нямецкая мова, беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Хмялеўская А.Ю.

настаўнік

нямецкая мова

другая

7 чэрвеня

бела-

руская мова

старшыня

Цвірка М.Ф.

дырэктар

педагогіка і методыка пачатковай адукацыі

першая

члены камісіі:

Гуль Ж.М.

настаўнік

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Гаціла І.У.

Настаўнік ДУА “Карцэвічская СШ”

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Ігнатчык Л.Т.

настаўнік

нямецкая мова, беларуская мова і літаратура

вышэйшая

свернуть

Графік правядзення кансультацый да выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2020/2021 навучальным годзе

Прадмет

Адказны настаўнік

Дата, час

Месца правядзення (№ кабінета)

1.

Беларуская мова

Гуль Жанна Мікалаеўна

01.06.2021

9.00

4

2.

Матэматыка

Жук Сяргей Уладзіміравіч

03.06.2021

9.00

13

3.

Руская мова

Леванчук Алена Уладзіміраўна

07.06.2021

9.00

12

свернуть

Графік правядзення кансультацый да выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2020/2021 навучальным годзе

Прадмет

Адказны настаўнік

Час работы

Месца правядзення (№ кабінета)

1.

Матэматыка

Жук Сяргей Уладміравіч

31.05.2021

14.00

13

2.

Гісторыя Беларусі

Мякіш Уладзімір Уладзіміравіч

02.06.2021

14.00

7

3

Нямецкая мова

Чыжык Алена Мікалаеўна

04.06.2021

14.00

10

4.

Беларуская мова

Гуль Жанна Мікалаеўна

05.06.2021

11.00

4

свернуть